ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild.

За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтоповій версії А6 і "до 40" бойових машин піхоти Marder.

Видання зазначає, що раніше Україна вже отримала 14 британських танків Challenger 2 і певну кількість американських БТР Stryker (всього їх має надійти щонайменше 90). Крім того, очікується, що найближчим часом ЗСУ отримають понад 100 американських БМП Bradley, 50 шведських бойових машин CV90 і 40 французьких броньованих розвідувальних машин AMX-10RC.

За словами військового оглядача Bild Юліана Репке, після прибуття цієї техніки "почнеться зворотний відлік до години X для російської армії". Він упевнений, що українська армія, оснащена західною технікою, цілком здатна провести масштабну наступальну операцію.

"Я очікую, що Україна завдасть удару на початку або в середині травня", - заявив інший військовий експерт Ніко Ланге.

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.

ЗСУ призупинили просування на флангах Бахмута: Генерал Сирський прокоментував ситуацію

четвер, 1 червень 2023, 15:11

Збройні сили України протягом минулих днів призупинили просування на флангах на Бахмутському напрямку. . Джерело: командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в коментарі УП . Пряма мова: "Протягом декількох минулих днів просування на флангах...