ЗСУ на сході знищили командно-спостережний пункт ворога та кілька десятків окупантів

Захисники України продовжують стримувати ворожу армію у східному напрямку. Протягом 2 червня було знищено ще 32 російських окупантів. Про це сказано у вечірньому зведенні оперативно-тактичного угруповання "Схід", передають Патріоти України.

Протягом доби наша артилерія також знищила командно-спостережний пункт російських загарбників. Крім того, бійці ЗСУ розбили ще два танки окупантів, один бронетранспортер, одну бойову машину піхоти, один міномет, дві артилерійські установки та один безпілотник.

Загалом із 24 лютого було ліквідовано вже майже 31 тисячу російських окупантів, за минулу добу вантажем "200" стали ще близько 150 ворогів.

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...

Інструмент допомоги Євроінтеграції? - Зеленський ініціював нову державну нагороду

неділя, 28 червень 2026, 13:16

До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...