ЗСУ на сході знищили командно-спостережний пункт ворога та кілька десятків окупантів

Захисники України продовжують стримувати ворожу армію у східному напрямку. Протягом 2 червня було знищено ще 32 російських окупантів. Про це сказано у вечірньому зведенні оперативно-тактичного угруповання "Схід", передають Патріоти України.

Протягом доби наша артилерія також знищила командно-спостережний пункт російських загарбників. Крім того, бійці ЗСУ розбили ще два танки окупантів, один бронетранспортер, одну бойову машину піхоти, один міномет, дві артилерійські установки та один безпілотник.

Загалом із 24 лютого було ліквідовано вже майже 31 тисячу російських окупантів, за минулу добу вантажем "200" стали ще близько 150 ворогів.

Ракети і дрони спрацювали вдало і дружно: Генштаб ЗСУ назвав уражені за ніч ворожі цілі

субота, 27 червень 2026, 13:40

Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...