ЗСУ на Запоріжжі "мінуснули" дві сотні російської техніки та вивели з ладу 250 окупантів

У Запорізькій області ЗСУ всипали перцю російським окупантам. Українські захисники майстерно поцілили по місцях скупчення ворожої техніки та особового складу. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

"За уточненою інформацією, підтверджено ураження особового складу та військової техніки противника в Запорізькій області за попередні дні. Це - один район зосередження особового складу, 3 склади з боєприпасами, понад 20 одиниць озброєння та військової техніки, 1 зенітний ракетний комплекс С-300. Загалом, понад 250 окупантів отримали поранення. Інформація щодо ліквідованих уточнюється", - розповіли у Генштабі.

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...

Путін не зупиниться? У НАТО отримали розвіддані про можливі провокації Росії проти країн Балтії

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:56

Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...