ЗСУ на Запоріжжі "мінуснули" дві сотні російської техніки та вивели з ладу 250 окупантів

У Запорізькій області ЗСУ всипали перцю російським окупантам. Українські захисники майстерно поцілили по місцях скупчення ворожої техніки та особового складу. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

"За уточненою інформацією, підтверджено ураження особового складу та військової техніки противника в Запорізькій області за попередні дні. Це - один район зосередження особового складу, 3 склади з боєприпасами, понад 20 одиниць озброєння та військової техніки, 1 зенітний ракетний комплекс С-300. Загалом, понад 250 окупантів отримали поранення. Інформація щодо ліквідованих уточнюється", - розповіли у Генштабі.

Москва в шоці: Київ сильніший - Трамп закликав Зеленському бути "сміливішими" з Росією, - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 20:30

Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...