ЗСУ набирають бажаний розгін: Втрати РФ у лютому 2024 стали найвищими з початку війни, - розвідка Британії

У середньодобова кількість утилізованих окупантів в Україні в останній місяць зими склала в середньому 983 200-х на добу.

Втрати армії Росії за лютий досягли рекорду з початку повномасштабної війни проти України. Окупанти втрачали в середньому 983 людини вбитими та пораненими на день. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Великої Британії в соцмережі Х.

Зазначається, що такі цифри свідчать про схильність країни-агресора до війни на виснаження.

За інформацією британської розвідки, лютий 2024 року став найрезультативнішим зі знищення особового складу армії РФ.

У відомстві наголосили, що збільшення середньоденної норми втрат Росії відображає наміри країни-агресора продовжувати масштабну та виснажливу війну.

Росія почала втрачати більше людського ресурсу, однак отримала замість цього результат по всій лінії фронту. Російські загарбники збільшили тиск на позиції українських військ по всьому фронту, констатувала британська розвідка.

У Міноборони Британії зазначили, що на сьогодні втрати Росії вбитими та пораненими під час повномасштабної агресії проти України перевищують 355 тисяч осіб.

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...

Допомога США Україні: Шмигаль розповів, як розподілять кошти

субота, 20 квітень 2024, 23:42

У суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроект щодо фінансової та військової допомоги Україні. Ним передбачено витрати американського бюджету на рівні понад 60 млрд доларів, нагаду...