ЗСУ отримали ще один модернізований МіГ-29

Літак передали Повітряним Силам відповідно до державного оборонного замовлення.

27 березня ц.р., черговий модернізований та капітально відремонтований винищувач МіГ-29 сів на смугу рідного летовища, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Роботи були виконані на Державному підприємстві «Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод» (ЛДАРЗ), що входить до складу ДК "Укроборонпром".

Відзначається, що міжремонтний ресурс модернізованого МіГ-29 складе щонайменше 8 років із можливістю продовження до 12-ти. "Відновлена, відремонтована та модернізована техніка й надалі надходитиме в авіабригади", - наголосили в пресслужбі Командування Повітряних Сил.

Варто також додати, що цього року це уже не перший винищувач, що поповнив бойовий склад тактичної авіації Повітряних Сил.

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...