ЗСУ отримали сучасні бронеавтомобілі зі шведської сталі

Українській армії передали бронеавтомобілі "Новатор". Техніку виготовили зі шведської сталі і обладнали системою пожежогасіння, котра може впоратись з загорянням за 2,5 с. Автомобіль розганяється до 120 км/год і може 50 км проїхати з пробитим колесом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони.

Всі двері "Новатора" обладнані спеціальними посиленими ригелями і замками підвищеної надійності. В екстреній ситуації їх можна відкрити зовні.

"Бронеавтомобіль оснащений системою пожежогасіння в салоні і в моторному відсіку. Завдяки ультрафіолетовим і інфрачервоним детекторам система виявляє загоряння за 3 мілісекунди і ліквідує його за 250 мілісекунд", - сказано в повідомленні.

"На бронеавтомобіль "Новатор" встановлені шини підвищеної прохідності. Якщо колесо буде сильно пошкоджено або повністю зруйновано, він все одно зможе рухатися і евакуювати екіпаж на відстань до 50 км", - додали в Міноборони.

Хіти тижня. Скрепи починають та програють Третю Світову: Повітряний бій між МіГ-29 та "лазерним" F-16 завершився передбачувано для фахівців

п’ятниця, 25 вересень 2020, 17:00

F-16, як "тілохоронець" важкого та повільного KC-46A Pegasus, несподівано застосовує проти ракети Р-27 нову і майже фантастичну контр-зброю. Компанія Lockheed Martin розробляє технологію, що може захистити винищувачі у повітряному бою завдяки потенціал...

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...