ЗСУ отримали українські гармати ANTIDRON KVSG-6 для боротьби з російськими БПЛА (фото, відео)

Волонтери передали українським військовим у Житомирській області два комплекси для боротьби з літальними безпілотниками ANTIDRON KVS G-6 вітчизняного виробництва. Про це написав сайт ArmyInform, передають Патріоти України.

За словами бійця ЗСУ із позивним "Митець", зараз засоби приглушення дронів на фронті потрібні не менше, ніж стрілецька зброя або артилерія. Російські війська активно використовують БПЛА, щоб вести розвідку, виявляти українські позиції та наводити артилерійський вогонь.

ANTIDRON KVS G-6 приглушує канали керування дронами, фактично засліплюючи супротивника. В результаті оператор втрачає зв'язок із літальним апаратом, камера більше не передає фото та відео, а системи керування не можуть виконувати команди.

Одна з військових частин ЗСУ вперше отримала такі рушниці від громадської організації "Товариство сприяння оборони України". Волонтери зібрали 1,5 млн гривень, порадилися з командирами та купили українські KVS ANTIDRON G-6, яких якраз не вистачало підрозділу.

Отримавши комплекси, військові вирушили вчитися користуватися ними — представник компанії-виробника розповів про особливості технології. Там же бійці ЗСУ змогли перевірити можливості рушниць, випробувавши їх проти справжніх дронів.

ANTIDRON G-6 виробляє українська компанія Kvertus Technology. На офіційному сайті вказано, що комплекс уражає більшість видів дронів, блокуючи частоти дистанційного радіоуправління, відеопередачі, навігації GPS у радіусі до 3 км, на відстань впливає сила сигналу та місце розташування оператора. Однієї батареї вистачає на 25-30 хвилин роботи, рівень заряду, що залишився, відображається на спеціальному індикаторі. Загальна вихідна потужність 80 Вт.

Біля Вугледара бійці ЗСУ взяли в полон окупантів-мародерів, які побували в Бучі та Ірпені

четвер, 2 лютий 2023, 16:43

В районі Вугледара помічена горезвісна 155-та бригада морської піхоти РФ, яка займалася мародерством та іншими безчинствами в Бучі та Ірпені під час окупації міст минулої весни. Десятеро окупантів з цього підрозділу потрапили в полон ЗСУ. Такою інформа...

Майже мільйон доларів ховав у дивані: З'явилося відео обшуків у чиновника-фігуранта справи про шахрайство на закупівлях Міноборони

четвер, 2 лютий 2023, 16:30

Під час обшуку у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка було знайдено майже мільйон доларів. Таку суму чиновник ховав у дивані, передають Патріоти України. Відповідне відео п...