Волонтери передали українським військовим у Житомирській області два комплекси для боротьби з літальними безпілотниками ANTIDRON KVS G-6 вітчизняного виробництва. Про це написав сайт ArmyInform, передають Патріоти України.
За словами бійця ЗСУ із позивним "Митець", зараз засоби приглушення дронів на фронті потрібні не менше, ніж стрілецька зброя або артилерія. Російські війська активно використовують БПЛА, щоб вести розвідку, виявляти українські позиції та наводити артилерійський вогонь.
ANTIDRON KVS G-6 приглушує канали керування дронами, фактично засліплюючи супротивника. В результаті оператор втрачає зв'язок із літальним апаратом, камера більше не передає фото та відео, а системи керування не можуть виконувати команди.
Одна з військових частин ЗСУ вперше отримала такі рушниці від громадської організації "Товариство сприяння оборони України". Волонтери зібрали 1,5 млн гривень, порадилися з командирами та купили українські KVS ANTIDRON G-6, яких якраз не вистачало підрозділу.
Отримавши комплекси, військові вирушили вчитися користуватися ними — представник компанії-виробника розповів про особливості технології. Там же бійці ЗСУ змогли перевірити можливості рушниць, випробувавши їх проти справжніх дронів.
ANTIDRON G-6 виробляє українська компанія Kvertus Technology. На офіційному сайті вказано, що комплекс уражає більшість видів дронів, блокуючи частоти дистанційного радіоуправління, відеопередачі, навігації GPS у радіусі до 3 км, на відстань впливає сила сигналу та місце розташування оператора. Однієї батареї вистачає на 25-30 хвилин роботи, рівень заряду, що залишився, відображається на спеціальному індикаторі. Загальна вихідна потужність 80 Вт.
24 лютого Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном у Білому домі заявив, що готовий "цього або наступного тижня" зустрітись у Білому домі з Володимиром Зеленським для підписання угоди про використання корис...
Локалізація виробництва бронемашин Roshel в Україні посилить обороноздатність та відкриє нові можливості для українських виробників. Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" уклало угоду з канадською компанією Roshel для локалізації ви...