ЗСУ отримують по одному Ан-148 та Мі-8

ЗСУ отримують літак Ан-148 та гелікоптер Мі-8

Збройні сили України почали приймання пасажирського літака Ан-148 та гелікоптера Мі-8МТВ-1. Відповідно до наказу № 292 Міністерства оборони від 21 вересня призначено комісію, що здійснює приймання літака Ан-148 та гелікоптера Мі-8МТВ-1 до складу 15-ї бригади транспортної авіації Повітряних Сил ЗСУ, зазначають Патріоти України.

Літальні апарати передано з Державного авіаційного підприємства «Україна», що входить в управління Державного управління справами.

Вартість літака складає 82,4 млн грн, гелікоптера – 31,9 млн грн.

Рішення про це постановив Президент України Володимир Зеленський, відповідний Указ було оприлюднено на сайті голови держави.

Також, у 2014 році за ініціативи тогочасного Президента України Петра Порошенка до Міністерства оборони було передано два гелікоптера Мі-8 зі складу Державного управління справами.

Борти передали відремонтованими за кошт «президентського» (Державне авіаційне підприємство «Україна») підприємства.

Багатоцільовий гелікоптер Мі-8 зі складу Державного авіаційного підприємства «Україна»

У грудні 2019 року від цього ж підприємства до складу 15 авіаційної бригади передали 3 комплекти лопатей рульового гвинта (по 3 одиниці) та 10 лопатей несучого гвинта до гелікоптерів Мі-8.

Нагадуємо, що ДП «Антонов» 29 грудня 2020 року отримав державне замовлення на три літаки Ан-178 для Міністерства оборони України. Перший військовий транспортний літак для Повітряних Сил ЗСУ буде поставлено у 2023 році.

Підписання контракту на будівництво трьох літаків Ан-178 для Міністерства оборони України

Перед цим Міністерство оборони України підготувало проєкт закупівлі трьох військово-транспортних літаків Ан-178 у варіанті Ан-178Т для Повітряних Сил ЗС України.

У перспективі чисельність літаків Ан-178 у складі Збройних сил України має бути збільшена.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.