ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України.

На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну активність загарбників біля Бахмута та Авдіївки, під Слов'янськом наступ уже слабший. Про це розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі ТСН.

За його словами, наступ росіян уповільнився з трьох причин:

  1. ЗСУ обрали вдалу тактику і вже частково змогли виснажити сили російських окупантів.
  2. Влучними ударами українських Збройних сил вдалося порушити логістичне забезпечення загарбників. Так, лише за минулі три тижні росіяни втратили понад 50 складів та арсеналів зі зброєю.
  3. ЗСУ поступово перехоплюють ініціативу у війні завдяки далекобійним системам артилерії і реактивним системам залпового вогню, які нам надає Захід.

"Це ще не перемога, але потужний сигнал до того, що, як мінімум, великі наступальні дії російських сил вдається зупиняти. І це важливо", – наголосив експерт.

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...