ЗСУ перемололи "еліту" армії РФ: Британська розвідка пояснила провал десантників Путіна

Повітряно-десантні війська окупантів РФ зазнали в Україні ряд великих невдач. Як йдеться у зведенні британської розвідки, яку публікує Міноборони Британії, російські десантники зазнали в Україні повного провалу, передають Патріоти України.

Відзначається, що провалом закінчився наступ РФ на Київ через Гостомель в березні, де російські десантники захопили аеродром. Ще однією невдачею стала переправа на Лугенщині та зупинка просування під Ізюмом.

У чому причина провалу ВДВ РФ в Україні

Підкреслюється, що нездатність передбачити український опір і подальше самозаспокоєння російських командирів призвели до значних втрат багатьох найбільш елітних підрозділів Росії.

Крім того, неправильне використання ВДВ в Україні показує, як значні інвестиції Путіна в збройні сили за останні 15 років призвели до незбалансованості загальної сили.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...