ЗСУ пішли в контрнаступ на Донбасі, резерви противника закінчуються, - Арестович

Українські захисники ведуть контранступ на Донбасі, ситуація поступово змінюється на користь ЗСУ. Боротьба ведеться за рубежі, райони, системи доріг. Резерви російських окупантів суттєво виснажилися. Про це розповів радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live". За його словами, на сході зараз "йдуть взаємні вклинювання", передають Патріоти України.

"Сторони намагаються прикрити фланги. Починаємо трохи довертати. Йде відчайдушна боротьба за рубежі, райони та системи доріг, сполучень, щоб чинити опір. Але треба розуміти сам факт, що ми контрнаступальні дії ведемо", – каже радник.

За його словами, почала змінюватися ситуація також на складних Сєвєродонецькому та Попаснянському напрямках. "Вони до цього тиснули і ми не мріяли про жодні контрнаступальні дії. Все, про що ми мріяли – як не потрапити під роздачу авіації та артилерії. Переважаючі сили, тобто їх набагато більше було: десь один до п'яти", – розповів Арестович.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...