
Рашисти знову зазнали втрат на Донеччині. 3 червня українські воїни розбили зведений загін 55-ї окремої мотострілецької бригади з Республіки Тува та бійців Росгвардії, коли рашисти намагалися атакувати українські позиції. В окупантів – до десятка загиблих, багато поранених. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
"3 червня в ході бойових дій у Донецькій області було знищено зведений загін 55-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 55115, Кизил, Республіка Тува) та підрозділи федеральної служби військ національної гвардії РФ. Зведений загін намагався здійснити рейд на позиції ЗС України, однак був помічений на підході та розбитий вогнем артилерії", – пише Цимбалюк.
За його даними, 9 військовослужбовців окупаційної армії РФ загинули, серед них шестеро – зі складу 55-ї омсбр і троє – зі складу Росгвардії.
Ще понад 17 окупантів було поранено. Серед тих, хто отримав поранення, – два командири відділення і командир взводу 2-ї роти 1-го батальйону 55-ї омсбр; командир підрозділу Росгвардії майор Воробей та двоє його підлеглих, єфрейтор Попов, єфрейтор Чалбун.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...