
Рашисти знову зазнали втрат на Донеччині. 3 червня українські воїни розбили зведений загін 55-ї окремої мотострілецької бригади з Республіки Тува та бійців Росгвардії, коли рашисти намагалися атакувати українські позиції. В окупантів – до десятка загиблих, багато поранених. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
"3 червня в ході бойових дій у Донецькій області було знищено зведений загін 55-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 55115, Кизил, Республіка Тува) та підрозділи федеральної служби військ національної гвардії РФ. Зведений загін намагався здійснити рейд на позиції ЗС України, однак був помічений на підході та розбитий вогнем артилерії", – пише Цимбалюк.
За його даними, 9 військовослужбовців окупаційної армії РФ загинули, серед них шестеро – зі складу 55-ї омсбр і троє – зі складу Росгвардії.
Ще понад 17 окупантів було поранено. Серед тих, хто отримав поранення, – два командири відділення і командир взводу 2-ї роти 1-го батальйону 55-ї омсбр; командир підрозділу Росгвардії майор Воробей та двоє його підлеглих, єфрейтор Попов, єфрейтор Чалбун.
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...