ЗСУ посилюються: Україна отримала півсотні бронетранспортерів M113 від Литви

Україна отримала від Литви півсотні одиниць бронетранспортерів M113. Як заявив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас, Вільнюс продовжить підтримувати українських військових, передають Патріоти України.

"Що стосується військової підтримки України, то Литва її підтримувала і буде підтримувати. Нагадаю, що буквально три дні тому наша бронетехніка, яку ми відправили, досягла України і зараз цій країні передано 50 бронетранспортерів М113", - заявив міністр, передає Delfi.

Глава Міноборони запевнив, що Литва буде і в майбутньому надавати Україні військову допомогу. За його словами, всі поставки техніки чи іншого озброєння Вільнюс обговорює з союзниками НАТО.

"Наша армія - це армія НАТО, її боєздатність також важлива для наших союзників. В результаті кожне обговорення, якщо воно стосується скорочення потенціалу, віддачі, доводиться обговорювати, як будемо компенсувати, при чому з союзниками. Є багато питань, які не можуть бути вирішені дуже швидко", - пояснив Анушаускас.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...