ЗСУ потрібні нові бійці: У Сухопутних військах пояснили, чи будуть нові хвилі мобілізації в Україні

Введена через україно-російську війну мобілізація в Україні на даний момент триває - і ніяких "хвиль" в ній немає. Про це заявив керівник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач в рамках брифінгу, передають Патріоти України.

"Мобілізація дійсно йде, але вона була і вчора, і позавчора. І почалася вона ще 24 лютого минулого року", – пояснив він. Горбач додав, що зараз ЗСУ потрібні нові бійці, які будуть освоювати нові зразки бойової техніки, а люди також для заповнення втрат. За словами полковника, насамперед мобілізують українців, у яких вже є конкретні обліково-військові спеціальності.

Військовозобов'язані без досвіду служби призиваються тільки в навчальні центи для підготовки. Тільки після цього вони прибувають на службу у військову частину. Ті, у кого є певний досвід, а потім невелика перерва після служби, практично відразу відправляться у військові частини, підсумував Горбач.

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...