
На території Херсонської області, яка нині є захопленою військами Росії, ЗСУ знищили вже другий склад боєприпасів окупантів за добу. Цього разу вибухи пролунали в населеному пункті Чорнянка, передають Патріоти України.
Він розташований за 10 км до окупованої Нової Каховки. Про втрати у загарбників повідомив на своїй сторінці у Facebook радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.
За його словами, ворожі війська Росії знову почали заперечувати знищення українськими військовими боєприпасів та заявили, що нібито горить селітра. "Херсонщина. У Чорнянці біля Нової Каховки підірвали склад із боєприпасами росіян. Окупанти запевняють, що це горить селітра", – написав Хлань.

Зазначимо, що Чорнянка розташована вглибині окупованої Херсонщини, відстань до Нової Каховки – 10 км. Водночас від Чорнянки до найближчих позицій ЗСУ – близько 55 км. Цього ж дня ЗСУ підірвали російський склад боєприпасів в окупованому селі Солдатське у Херсонській області та знищили пів сотні російських військових.
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...