ЗСУ працюють! На Херсонщині знищили ще один склад із боєприпасами, окупанти знову заговорили про селітру, - Хлань

На території Херсонської області, яка нині є захопленою військами Росії, ЗСУ знищили вже другий склад боєприпасів окупантів за добу. Цього разу вибухи пролунали в населеному пункті Чорнянка, передають Патріоти України.

Він розташований за 10 км до окупованої Нової Каховки. Про втрати у загарбників повідомив на своїй сторінці у Facebook радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

За його словами, ворожі війська Росії знову почали заперечувати знищення українськими військовими боєприпасів та заявили, що нібито горить селітра. "Херсонщина. У Чорнянці біля Нової Каховки підірвали склад із боєприпасами росіян. Окупанти запевняють, що це горить селітра", – написав Хлань.

Зазначимо, що Чорнянка розташована вглибині окупованої Херсонщини, відстань до Нової Каховки – 10 км. Водночас від Чорнянки до найближчих позицій ЗСУ – близько 55 км. Цього ж дня ЗСУ підірвали російський склад боєприпасів в окупованому селі Солдатське у Херсонській області та знищили пів сотні російських військових.

Знайшли "лазівку": Кремль може оголосити білорусам "обов'язок" воювати за Росію, - ISW

четвер, 25 червень 2026, 15:42

Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...

В розвідці розповіли, скільки у Путіна залишилося "Цирконів"

четвер, 25 червень 2026, 15:28

Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...