
У тимчасово окупованому Донецьку українські захисники влучним ударом знищили тимчасовий склад боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів російських окупантів. Вибухи було чути на великій відстані. Про це повідомляє 6 липня уTelegram-каналі Центр стратегічних комунікацій, передають Патріоти України.
Зазначається, що перевалочна база ворога була спішно обладнана в мікрорайоні Алмазний. "Склад зробили під безглуздим керівництвом окупантів, оскільки потрібно було рятувати і розпихати по місту боєприпаси, по яких ще не прилетіло.
Все було зроблено поспіхом і настільки безглуздо, що не залишилося осторонь "пильного ока", яке повідомило дядьку "Ленд Лізу". Ну а результат вам вже наочно відомий", – сказано у підписі до відео.На кадрах видно, як над об'єктом здіймається стовп чорного диму. Зазначимо, 6 липня "хлопки" з подальшим займанням сталися також в окупованих Макіївці на Донеччині та Великому Бурлуці Харківської області.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...