
У тимчасово окупованому Донецьку українські захисники влучним ударом знищили тимчасовий склад боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів російських окупантів. Вибухи було чути на великій відстані. Про це повідомляє 6 липня уTelegram-каналі Центр стратегічних комунікацій, передають Патріоти України.
Зазначається, що перевалочна база ворога була спішно обладнана в мікрорайоні Алмазний. "Склад зробили під безглуздим керівництвом окупантів, оскільки потрібно було рятувати і розпихати по місту боєприпаси, по яких ще не прилетіло.
Все було зроблено поспіхом і настільки безглуздо, що не залишилося осторонь "пильного ока", яке повідомило дядьку "Ленд Лізу". Ну а результат вам вже наочно відомий", – сказано у підписі до відео.На кадрах видно, як над об'єктом здіймається стовп чорного диму. Зазначимо, 6 липня "хлопки" з подальшим займанням сталися також в окупованих Макіївці на Донеччині та Великому Бурлуці Харківської області.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...