
На півдні нашої країни українські воїни продовжують завдавати втрат ворогові. Минулої ночі вони знищили комплекс супутникового зв'язку "Легенда-2" і протитанковий ракетний комплекс, а також щонайменше 5 загарбників. Ліквідовано також черговий ворожий склад боєприпасів. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"Наші ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконувати вогневі завдання та нищити ворога. Цієї ночі вороже військо зменшено на 5 рашистів, комплекс станцій супутникового зв’язку "Легенда-2" та протитанковий ракетний комплекс. У Благодатному рашисти вже не зможуть поповнити боєзапас, оскільки склад знищено", – розповіли в ОК "Південь". Там також зазначили, що остаточні втрати ворога дорозвідуються.
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...