ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України.

У свою чергу, російські терористи втрачають позиції. Про це в Telegram повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський .

Генерал-полковник опублікував кадри ближнього бою, в якому українські військовослужбовці знищують російських окупантів, зокрема за допомогою стрілецької зброї.

Рух уперед на флангах Бахмута здійснює третя окрема штурмова бригада ЗСУ. "Бахмутський напрямок. Сили оборони продовжують рух уперед на флангах, противник втрачає позиції під Бахмутом. Працює 3 ЗШБр", – написав Сирський.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...