Українські військові продовжують операцію на Зміїному, вночі було завдано понад 10 влучних уражень по острову. Про це на брифінгу повідомила начальник об'єднаного координаційного прес-центру сил охорони та оборони півдня України Наталія Гуменюк,передають Патріоти України.
"Ми продовжуємо операцію на Зміїному", - зазначила вона. За словами Гуменюк, цієї ночі українськими силами було завдано понад 10 влучних уражень по острову.
"Ми дорозвідуємо результати уражень, але вже зараз маємо перший звіт про те, що вчергове уражено ще один зенітно-ракетний комплекс "Панцир-С1", - уточнила очільниця прес-центру.
Вона також нагадала, що під час попередніх ударів по острову було знищено радіолокаційну станцію, що є досить суттєвим ураженням для окупантів на острові, а також два ЗРК "Панцир-С1". "Військова операція розрахована на досить тривалий час та на абсолютне вивільнення острова від окупантів", - підкреслила Гуменюк.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...