
Українські захисники здійснили контратаку і зачистили від російських загарбників три села у Донецькій області. Про це у неділю, 24 серпня, повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своєму дописі, опублікованому у Facebook, передають Патріоти України.
«Наші війська успішно контратакували і зачистили від ворога села на Донеччині — Михайлівку, Зелений Гай, Володимирівку», — заявив Сирський.
За його словами, працюючи на Покровському напрямку, він поспілкувався із захисниками, які тривалий час тримають оборону Покровська, вислухав доповіді командирів корпусів та бригад щодо оперативної обстановки. «Ситуація справді непроста, противник зосередив на цій ділянці фронту свої основні зусилля. Але маємо тримати лінію. Допомога в організації бойових дій буде надана», — запевнив Сирський.
Головнокомандувач ЗСУ також додав, що питання щодо додаткових боєприпасів, дронів і засобів РЕБ вже вирішені.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...