"ЗСУ провели заходи": Окупати залучають резерви, щоб не дати Україні перехопити ініціативу на Харківщині, - військовий

Командир батальйону ударних безпілотників "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Юрій Федоренко заявив в ефірі "Еспресо", що у Харківській області російські окупанти намагаються тримати бойові дії на високоінтенсивному рівні, передають Патріоти України.

"Ворог зазнає втрат у живій силі та техніці, але постійно поповнює їх. Залучаючи нові резерви, щоб не дати можливості Силам оборони України перехопити тактичну ініціативу. Попри резерви та можливості росіян тримати високоінтенсивні бойові дії, Сили оборони переважають ворога", - розповів він.

За словами Федоренка, ворогу не вдалось досягти подальших просувань на цій ділянці фронту. Наразі у Харківській області ситуація умовно стабілізована. Збройні сили України залишають за собою усі позиції.

"ЗСУ провели заходи, і деяка кількість позицій була деокупована. Наразі ці позиції утримуються Силами оборони. Ведеться робота щодо знищення ворога. Зокрема, по військових цілях на території РФ за допомогою безпілотних систем та інших вогневих засобів. Тобто високоточною зброєю наших міжнародних партнерів. Це рішення дало можливість тримати ворога в постійній напрузі. Росіяни більше не почувають себе в безпеці за лінією державного кордону", - додав комбат "Ахіллесу".

"Ковиляння інваліда, в прямому сенсі слова": Білецький оцінив потуги ворога на фронті і вказав на разючу відмінність з 2024 роком

понеділок, 19 травень 2025, 6:00

Російська окупаційна армія демонструє ознаки виснаження, але продовжує атакувати українські позиції. Втім, такі дії навіть важко назвати наступальною кампанією. Про це розповів командувач 3-го штурмового корпусу ЗСУ Андрій Білецький в інтерв’ю «Бутусов...

Новим президентом Румунії стане проєвропейський Нікушор Дан: Проросійський кандидат програв в напруженій боротьбі

понеділок, 19 травень 2025, 4:34

Румунія не стане черговим сателітом Росії у складі ЄС, на додачу до Угорщини і Словаччини. Ультраправий лідер партії AUR Джордже Сіміон, якому Україна і Молдова заборонили в'їзд через загрозу нацбезпеці, не виправдав надій Москви, попри рясну допомогу