"ЗСУ роблять з їхньої техніки мертві танки": Тука розповів, за яким сценарієм росіяни діють в Україні

Збройні сили України, які героїчно протистоять російським окупантам, демонструють нову стратегію: вони концентруються на знищенні запасів палива та снарядів, перетворюючи путінські танки на "мертві трактори", передають Патріоти України.

На сьогодні існує два можливі сценарії взяття населених пунктів: взяти його в блокаду або просто зрівняти із землею. Ракетні обстріли українських міст російськими окупантами свідчать про те, що ворог вважає за краще застосовувати в Україні другий варіант. Про це заявив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Перший сценарій – повна блокада. Але це дуже тривалий за часом сценарій. А другий сценарій – це, умовно, "Алеппо". Просто фізичне знищення населених пунктів. Це не лише Маріуполь. Це і Волноваха, і Сєвєродонецьк. Наразі Лисичанськ рівняють із землею, і передмістя, і райони Харкова. Очевидно, що Росія діє за таким сценарієм", - сказав він.

Не допустити, щоб ворог знищив таким чином усю нашу країн, можливо лише збільшенням військової могутності Збройних сил, які будуть здатні завдавати потужних ударів, після яких окупанти не зможуть використовувати існуючі запаси реактивно-артилерійських систем.

"Зверніть увагу: навіть якщо подивитися зведення, можна зробити висновок про те, як останнім часом змінилася тактика артилерійських дуелей між нашими захисниками та російськими орками... Наші припинили полювати за конкретним танком чи конкретною установкою "Град". Вони використовують знищення складів. Адже будь-яка військова техніка, той самий танк, без снарядів та дизпалива – це просто мертвий трактор. РСЗВ "Град" без снарядів та палива перетворюється просто на постамент у якомусь селі. На його думку, така тактика значно ефективніша, оскільки кількісно можливості росіян значно перевершують українські можливості.

Джерело: Обозреватель

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...