
Українські воїни завдали нищівних ударів по елітному шпиталю для "кадирівців" у Кадіївці Луганської області, передають Патріоти України.
Як повідомляє Стратегічне командування ЗСУ, воїни знищили будівлю колишнього профілакторію машинобудівного заводу високоточною зброєю.
"Знедавна російські окупанти зробили з нього VIP-шпиталь, в якому лікувалися тільки "кадирівці". Більше не будуть", - зазначили у СтратКомі.
Удари по шпиталю "кадирівців" підтвердили й самі бойовики псевдореспублік у зведеннях щодо ситуації на фронті. Місцеві блогери зауважили, що там дійсно лікувалися "кадирівці".
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: