ЗСУ розгромили VIP-шпиталь "кадирівців" на Луганщині (фото)

Українські воїни завдали нищівних ударів по елітному шпиталю для "кадирівців" у Кадіївці Луганської області, передають Патріоти України.

Як повідомляє Стратегічне командування ЗСУ, воїни знищили будівлю колишнього профілакторію машинобудівного заводу високоточною зброєю.

"Знедавна російські окупанти зробили з нього VIP-шпиталь, в якому лікувалися тільки "кадирівці". Більше не будуть", - зазначили у СтратКомі.

Удари по шпиталю "кадирівців" підтвердили й самі бойовики псевдореспублік у зведеннях щодо ситуації на фронті. Місцеві блогери зауважили, що там дійсно лікувалися "кадирівці".

Від Ордена Білого Орла відмовився і Віктор Ющенко

субота, 20 червень 2026, 21:24

Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...

"Не для того Україна прийняла бій від Росії, щоб вже інші країни диктували кого нам шанувати": від ордена "Білого Орла" відмовився і Леонід Кучма

субота, 20 червень 2026, 21:19

Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року