ЗСУ рознесли спостережний пункт РФ під Бахмутом - ліквідовано 25 окупантів (відео)

Українські воїни розгромили спостережний пункт російських окупантів поблизу Бахмута Донецької області. Знищено 25 окупантів, передають Патріоти України.

Як повідомили у Національній гвардії, з цього спостережного пункту велось корегування мінометного та артилерійського вогню по місту. Присутність ворога виявила аеророзвідка підрозділу "Хартія", вогневе ураження наносили артилеристи ЗСУ, управління вогнем здійснювали нацгвардійці. Орієнтовні втрати противника склали 25 осіб.

"Після обльоту дроном ворожих позиції було знайдено спостережний пункт звідки велось спостереження та корегування вогню мінометів по наших позиціях. Після цього ми навели туди наші гаубиці. З першого ж влучення рознесли цю СП. Повторний обліт дроном показав, що противник намагається розібрати завали та запрошує по радіозв’язку допомогу. Ми не лишились осторонь і допомогли, чим могли: накрили там все, що дістали. Після того, там ніхто не ворушився", — розповів офіцер НГУ Ярослав.

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...