
Українські воїни розгромили спостережний пункт російських окупантів поблизу Бахмута Донецької області. Знищено 25 окупантів, передають Патріоти України.
Як повідомили у Національній гвардії, з цього спостережного пункту велось корегування мінометного та артилерійського вогню по місту. Присутність ворога виявила аеророзвідка підрозділу "Хартія", вогневе ураження наносили артилеристи ЗСУ, управління вогнем здійснювали нацгвардійці. Орієнтовні втрати противника склали 25 осіб.
"Після обльоту дроном ворожих позиції було знайдено спостережний пункт звідки велось спостереження та корегування вогню мінометів по наших позиціях. Після цього ми навели туди наші гаубиці. З першого ж влучення рознесли цю СП. Повторний обліт дроном показав, що противник намагається розібрати завали та запрошує по радіозв’язку допомогу. Ми не лишились осторонь і допомогли, чим могли: накрили там все, що дістали. Після того, там ніхто не ворушився", — розповів офіцер НГУ Ярослав.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...