ЗСУ розстрілюють окупантів, як у тирі: Ходаковський заявив про снарядний голод у РФ, але визнав, що це свідома політика

Колаборант і терорист Олександр Ходаковський поскаржився на снарядний голод у військах РФ. Він визнав, що скорочення видачі боєприпасів є свідомою політикою, оскільки Москва береже озброєння для оборони від майбутнього контрнаступу Збройних сил України, передають Патріоти України.

За словами терориста, захисники України "обробляють" піхоту окупантів, "як у тирі". Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що якщо раніше БК не вистачало, то тепер у окупантів його "повна відсутність". Особливо це стосується ділянок фронту, де немає активного наступу загарбників.

Хоча в РФ виробляється певна кількість боєприпасів на місяць, добова витрата їх у режимі позиційних боїв "майже повністю з'їдала" запаси, що надходять, поскаржився Ходаковський.

"Це рішення для передових частин дуже болісне. Коли твою піхоту обробляють, як у тирі – холоднокровно сприймати це неможливо. Але якщо ми розуміємо, що стоїть на кону – нам доведеться терпіти", – заявив він.

Тепер уся надія в окупантів – на гармати та ракети. Якщо вони зможуть вичавити з них максимум ефективності, ворожа піхота встоїть, "а якщо десь і позадкує, то перемога противнику обійдеться дуже дорого", пригрозив терорист.

Фактично Ходаковський назвав російське гарматне м'ясо гарматним м'ясом, зізнаючись, що його основне призначення – померти під українськими снарядами, прокоментував заяву терориста радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. "Від Києва за три дні та бравади щодо знищеного Маріуполя до визнання "баби нових понароджують" – зазначив він.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...