
Українські сили в районі Бахмута почали атаку на російських окупантів, скориставшись ротацією росіян, повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.
«Ми, скориставшись тим, що ворог проводить ротаційні заходи, тим, що ті підрозділи, які заходять у місто, недостатньо знають місцевість, завдали ударів. Уже кілька днів проводимо штурмові дії. За добу наші підрозділи просунулися на деяких ділянках на 1,2 км», – сказав він в ефірі національного телемарафону.
За його даними, за добу було 368 обстрілів, 15 бойових зіткнень і п’ять авіанальотів. Унаслідок боїв було знищено 120 росіян, 163 дістали поранення, 11 потрапили в полон.
Сили оборони вразили три гармати, мінометну систему Нона, самохідну артилерійську установку Гвоздика, протитанковий комплекс Рапіра, реактивну систему залпового вогню Град і три склади боєприпасів.
Увечері 7 червня заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Бахмут перебуває в напівоточенні, Сили оборони просуваються вперед. 8 червня за звітом Британської розвідки, на багатьох ділянках фронту в Україні тривають важкі бої, проте в більшості випадків ЗСУ утримують ініціативу. Того ж дня 3-тя ОШБр повідомила про відкидання російських військ на 1,8 км уздовж лінії фронту і на 1,2 км углиб.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...