ЗСУ стрімко відвойовують і Донбас: Гайдай розповів, які хороші новини сьогодні чекає з рідної Луганщини

Після панічного відступу з Ізюму, котрий самою природою визначений як місто-фортеця, розбиті окупанти наразі не здатні закріпитися на рівнині північної Луганщини.

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай прогнозує "чудові новини" з поки що окупованих росіянами Сватового, Кремінної та Рубіжного найближчим часом. Про це напередодні ввечері, у суботу 10 вересня, він повідомив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Не треба очікувати, що завтра ми звільнимо всю Луганську область. Але поступ величезний. Бої йдуть досить важкі, але окупанти тікають зі всіх населених пунктів. Найближчим часом, можливо, вже й завтра, ми почуємо чудові новини зі Сватового, з Кремінної, з Рубіжного", - сказав він.

Гайдай поділився, що цілий день у суботу отримує інформацію про втечу з області як окупантів, так і зрадників.
"Вони не тільки тікають зі Сватового, зі Старобільська, з Троїцького, вони ще збирають речі та їдуть з українських міст Луганщини, яка окупована з 2014 року - Алчевськ та Луганськ. Вони збирають свої родини та відправляють у бік Росії", - розповів голова ОВА. Він зазначив, що на кордоні з РФ утворилися величезні черги з охочих виїхати з України.
Гайдай також розповів, що минулої ночі партизани в окупованій Кремінній повісили український прапор над адміністрацією. "І він все ще висить. Тобто нікого з окупантів немає у місті, а колаборанти бояться його знімати", - розповів голова ОВА.

Пригожин мріє отримати владні повноваження, а "вагнерівці" готові піти на Кремль, - Христо Грозєв

понеділок, 20 березень 2023, 10:31

Євген Пригожин мріє очолити штаб і для нього важливо здобути політичну роль у РФ, а у разі, якщо з ним трапиться "нещасний випадок", "вагнерівці" підуть на Кремль. Про це Forbes розповів відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв, передають Патріоти У...

У Онуфрія відповіли на заклик Епіфанія щодо звільнення Києво-Печерської лаври від "московського ярма" та перехід священнослужителів УПЦ до лона єдиної канонічної православної конфесії України

понеділок, 20 березень 2023, 9:48

Українська православна церква московського патріархату відповіла предстоятелю Православної церкви України Епіфанію, який у суботу, 18 березня, закликав ченців Лаври сприяти процесу звільнення від «московського ярма». . Залишенці московського патріарха...