ЗСУ стрімко відвойовують і Донбас: Гайдай розповів, які хороші новини сьогодні чекає з рідної Луганщини

Після панічного відступу з Ізюму, котрий самою природою визначений як місто-фортеця, розбиті окупанти наразі не здатні закріпитися на рівнині північної Луганщини.

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай прогнозує "чудові новини" з поки що окупованих росіянами Сватового, Кремінної та Рубіжного найближчим часом. Про це напередодні ввечері, у суботу 10 вересня, він повідомив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Не треба очікувати, що завтра ми звільнимо всю Луганську область. Але поступ величезний. Бої йдуть досить важкі, але окупанти тікають зі всіх населених пунктів. Найближчим часом, можливо, вже й завтра, ми почуємо чудові новини зі Сватового, з Кремінної, з Рубіжного", - сказав він.

Гайдай поділився, що цілий день у суботу отримує інформацію про втечу з області як окупантів, так і зрадників.
"Вони не тільки тікають зі Сватового, зі Старобільська, з Троїцького, вони ще збирають речі та їдуть з українських міст Луганщини, яка окупована з 2014 року - Алчевськ та Луганськ. Вони збирають свої родини та відправляють у бік Росії", - розповів голова ОВА. Він зазначив, що на кордоні з РФ утворилися величезні черги з охочих виїхати з України.
Гайдай також розповів, що минулої ночі партизани в окупованій Кремінній повісили український прапор над адміністрацією. "І він все ще висить. Тобто нікого з окупантів немає у місті, а колаборанти бояться його знімати", - розповів голова ОВА.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....