"ЗСУ треба відсунути на 500 км": Пушилін після феєричних провалів розмріявся про захоплення України по Дніпро

Маріонетковий ватажок бойовиків "ДНР" Денис Пушилін розмріявся про захоплення України "хоча б по Дніпро", передають Патріоти України.

Як повідомляє пропагандистське видання "РИА Новости", Пушилін мріє, що українські війська будуть відсунуті "на 500 км від адміністративних кордонів нових регіонів" (тобто Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей).

"Вони (українські війська) готові йти до кінця та застосовувати все необхідне, як політично, так і у питаннях військового характеру. Якби ми захотіли вийти на адміністративні кордони, але противник не зупинеться. Продовжаться диверсії та обстріли. Ситуація диктуватиме необхідність відсувати далі противника. Виникає питання: на скільки відсувати, щоб не обстрілювалися наші населені пункти? Як мінімум, зараз це 500 км. Ми розуміємо карту України та розуміємо, що рубіж може бути по Дніпру", - заявив Пушилін.

Втім, ватажок "ДНР" зазначає, що на цьому рубежі окупантам не треба зупинятися. Він досі мріє про захоплення всієї України. "На мою думку, поки не буде "звільнена" Україна повністю, ситуація не закінчиться", - заявив Пушилін, додавши, що навіть одна незахоплена область може стати плацдармом для нових наступів.


Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...