ЗСУ тримають оборону! На зарплати військовим в Україні йде по 40 млрд грн на місяць - раніше стільки витрачали за рік

В Україні виросли бюджетні витрати на зарплати військовим. За місяць на ці потреби йде близько 40 млрд гривень. Раніше стільки витрачали за рік. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Олександр Завітневич в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

За його словами, загалом витрати на оборону вже становлять "набагато більше", ніж прописані в бюджеті 6% ВВП.

"Витрати на оборону, звичайно, збільшуються, у нас тільки заробітної плати десь понад 40 млрд гривень на місяць. Хтось вважав, те, що ми зараз виплачуємо на місяць нашим військовослужбовцям, раніше ми платили майже за рік", – розповів Завітневич.

Також він додав, що грошове забезпечення військовослужбовців зараз зменшувати не збираються: "Ніхто не має на меті зменшувати, хотілося б збільшувати, але подивимося, все залежить від загального стану економіки. Проводитимемо консультації з Кабінетом міністрів та Мінфіном щодо коштів", – сказав Завітневич.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...