ЗСУ тримають оборону! На зарплати військовим в Україні йде по 40 млрд грн на місяць - раніше стільки витрачали за рік

В Україні виросли бюджетні витрати на зарплати військовим. За місяць на ці потреби йде близько 40 млрд гривень. Раніше стільки витрачали за рік. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Олександр Завітневич в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

За його словами, загалом витрати на оборону вже становлять "набагато більше", ніж прописані в бюджеті 6% ВВП.

"Витрати на оборону, звичайно, збільшуються, у нас тільки заробітної плати десь понад 40 млрд гривень на місяць. Хтось вважав, те, що ми зараз виплачуємо на місяць нашим військовослужбовцям, раніше ми платили майже за рік", – розповів Завітневич.

Також він додав, що грошове забезпечення військовослужбовців зараз зменшувати не збираються: "Ніхто не має на меті зменшувати, хотілося б збільшувати, але подивимося, все залежить від загального стану економіки. Проводитимемо консультації з Кабінетом міністрів та Мінфіном щодо коштів", – сказав Завітневич.

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...

Постачання іранських ракет до РФ: У ГУР Міноборони пообіцяли "вжити заходів"

субота, 30 вересень 2023, 15:40

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов повідомив, що існує загроза придбання Росією іранських балістичних ракет, однак українське розвідувальне відомство “вживає заходів”, щоб цього не сталося. Про це він сказав у коме...