Українські захисники уразили логістичні обєкти окупантів на території тимчасово окупованої Донеччини та Криму. Про це повідомили в Генштабі ЗСУ, передають Патріоти України.
"Сили оборони України, з метою порушення забезпечення пально-мастильними матеріалами підрозділів зі складу УВ (с) "Днєпр", здійснили вогневе ураження рухомого складу з ПММ на наливній естакаді нафтобази "Гвардійське" в тимчасово окупованому українському Криму. Масштаб збитків уточнюється", - повідомили в Генштабі.
Крім того, Сили оборони уразили розташування ремонтного підрозділу окупантів у районі населеного пункту Гірне на тимчасово окупованій території Донеччини. У Генштабі зазначили, що удар було завдано для зниження бойових спроможностей росіян на Оріхівському напрямку. "Сили оборони України продовжують заходи із системного зниження воєнно-економічного потенціалу та наступальних спроможностей російських окупантів", - додали там.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...