
Сили оборони України взяли у полон у Курській області двох поранених військових Північної Кореї. Наразі вони знаходяться у Києві, де спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у суботу, 11 січня, передають Патріоти України.
Він назвав це непростим завданням, бо зазвичай росіяни та військові з Північної Кореї «добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі» КНДР у війні проти України. «Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб», — написав Зеленський у соцмережах.
За словами президента, полоненим надається необхідна медична допомога. Зеленський також повідомив, що доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...