
Сили оборони України взяли у полон у Курській області двох поранених військових Північної Кореї. Наразі вони знаходяться у Києві, де спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у суботу, 11 січня, передають Патріоти України.
Він назвав це непростим завданням, бо зазвичай росіяни та військові з Північної Кореї «добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі» КНДР у війні проти України. «Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб», — написав Зеленський у соцмережах.
За словами президента, полоненим надається необхідна медична допомога. Зеленський також повідомив, що доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...