
Сили оборони України взяли у полон у Курській області двох поранених військових Північної Кореї. Наразі вони знаходяться у Києві, де спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у суботу, 11 січня, передають Патріоти України.
Він назвав це непростим завданням, бо зазвичай росіяни та військові з Північної Кореї «добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі» КНДР у війні проти України. «Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб», — написав Зеленський у соцмережах.
За словами президента, полоненим надається необхідна медична допомога. Зеленський також повідомив, що доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...