
Сили оборони України взяли у полон у Курській області двох поранених військових Північної Кореї. Наразі вони знаходяться у Києві, де спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у суботу, 11 січня, передають Патріоти України.
Він назвав це непростим завданням, бо зазвичай росіяни та військові з Північної Кореї «добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі» КНДР у війні проти України. «Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб», — написав Зеленський у соцмережах.
За словами президента, полоненим надається необхідна медична допомога. Зеленський також повідомив, що доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою