
Сили оборони України взяли у полон у Курській області двох поранених військових Північної Кореї. Наразі вони знаходяться у Києві, де спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у суботу, 11 січня, передають Патріоти України.
Він назвав це непростим завданням, бо зазвичай росіяни та військові з Північної Кореї «добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі» КНДР у війні проти України. «Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб», — написав Зеленський у соцмережах.
За словами президента, полоненим надається необхідна медична допомога. Зеленський також повідомив, що доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...