ЗСУ в умовах максимально наближених до бойових вперше застосують новітню вітчизняну АСУ "Ореанда"

Автоматизована система керування має на порядок покращити управління зокрема бойовою авіацією ЗСУ

Підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ в умовах, максимально наближених до бойових, вперше, після надходження його на озброєння, застосують сучасну вітчизняну АСУ Ореанда.

Про це розповів АрміяInform начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Юрій Ставський, зазначають Патріоти України.

За його словами, випробування Ореанди відбудеться на підсумкових тактичних навчаннях сил ППО з бойовою стрільбою, які наразі розпочалися у Повітряних Силах.

Головною особливістю цьогорічних навчань є те, що наші підрозділи застосовуватимуть сучасний автоматизований мобільний командний пункт Ореанда, - повідомив Юрій Ставський .

8 перших АСУ Ореанда-ПС, що розроблені та виготовлені вітчизняним підприємством ТОВ НВП Аеротехніка МЛТ , були передані ЗСУ 21 грудня 2018 року. Загалом планується постачання 20 таких комплексів.

Це перше застосування Ореанди зенітним ракетним полком в умовах, максимально наближених до бойових, після надходження його на озброєння. До цього Ореанда пройшла успішні заводські випробування та показала свою ефективність на подібних навчаннях минулих років, - додав він.

Крім того, фахівці ЗРВ візьмуть участь у випробуваннях нового озброєння та здійснять контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет у рамках науково-дослідних робіт.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...