ЗСУ вдало попрацювали! Ще один склад російських окупантів у Чорнобаївці знищено

п'ятницю, 22 липня, в Чорнобаївці на Херсонщині був знищений черговий склад боєкомплекту окупантів. Про це в ефірі телемарафону FreeДОМ повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань,передають Патріоти України.

"Офіційна інформація - вчора ще мінус один склад рашистів у Чорнобаївці", - зазначив він. Також Хлань зазначив, що зараз в Херсонській області почалася друга хвиля евакуації. Люди стурбовані через велику присутність російських військ.

"Нова Каховка та передмістя... Зараз люди масово евакуюються після вибухів на складах окупантів. Вони там за попередні місяці зробили собі там заміну збройного хаба, який раніше розміщували в Чорнобаївці. Вони зробили цей хаб у Новій Каховці, де наші Збройні сили досить вдало все знищили", - зауважив він.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...