ЗСУ вдало попрацювали! Ще один склад російських окупантів у Чорнобаївці знищено

п'ятницю, 22 липня, в Чорнобаївці на Херсонщині був знищений черговий склад боєкомплекту окупантів. Про це в ефірі телемарафону FreeДОМ повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань,передають Патріоти України.

"Офіційна інформація - вчора ще мінус один склад рашистів у Чорнобаївці", - зазначив він. Також Хлань зазначив, що зараз в Херсонській області почалася друга хвиля евакуації. Люди стурбовані через велику присутність російських військ.

"Нова Каховка та передмістя... Зараз люди масово евакуюються після вибухів на складах окупантів. Вони там за попередні місяці зробили собі там заміну збройного хаба, який раніше розміщували в Чорнобаївці. Вони зробили цей хаб у Новій Каховці, де наші Збройні сили досить вдало все знищили", - зауважив він.

Плани амбітні, але терміни вражають: Коли Україна зможе виробляти ракети до Patriot

понеділок, 22 червень 2026, 12:45

Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...