ЗСУ вдалося перегрупуватися і побудувати лінію оборони в Сєвєродонецьку, - керівник ВЦА

У місті тривають вуличні бої \ v-variant.com.ua

Військові вживають заходів для повернення Сєвєродонецька під повний контроль України і впевнені, що "все вдасться". Про це повідомив керівник ВЦА Сєвєродонецька Олександр Стрюк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Я б не сказав, що окупований. Був певний військовий успіх з боку орків, яким вдалося пройти в місто і захопити досить суттєву його частину, майже розділивши навпіл, якщо ми кажемо про житлові квартали, де вони можуть себе почувати впевнено. Але нашим військовим вдалося перегрупуватися, побудувати лінію оборони. І зараз вживаються всі необхідні заходи для того, щоб все ж таки місто повернути під повний контроль України. Місто залишається українським", - повідомив він.

За його словами, українські військові вживають всі відповідні заходи, щоб відтіснити ворога з території міста, ведуться позиційні вуличні бої. "Це супроводжується постійними артилерійськими обстрілами. Ситуація досить напружена, але є сподівання і є впевненість наших Збройних сил, що все вдасться", - зазначив він.

За словами голови військової цивільної адміністрації, до початку штурму в Сєвєродонецьку залишалося близько 13 тис. населення. "Враховуючи, що вже третю добу йдуть постійні вуличні бої, те населення, яке було, воно й залишається, за винятком невеликої частини, яку оркам вдалося вивезти з міста примусово на окуповану територію", - сказав він.

"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

вівторок, 28 березень 2023, 22:52

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ. Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вируши...

В Україну ще не передавали: Після знищеного Abrams і тисячі Bayraktar у РФ заявили про збиття снаряду GLSDB

вівторок, 28 березень 2023, 22:15

У Міністерстві оборони Росії вчергове "знищили" західне озброєння, якого в Україні ще немає. Слідом за "підбитими" танками Abrams від США і німецькими Leopard 2, а також за "тисячами збитих" БПЛА Bayraktar, Москва прозвітувала про нібито збитий керован...