ЗСУ вдарили з гелікоптерів та артилерії - на півдні знищено 35 окупантів і модернізовані танки

Українські військові нанесли удар з гелікоптерів по скупченню російських окупантів та їхньої техніки на півдні нашої держави, передають Патріоти України.

На завдання вилетіли два повітряні судна. Вони вдарили по ворогу на Херсонщині у межах Білозерської громади. Про це повідомляє оперативне командування "Південь". Також захисники України знищили 35 загарбників та цілу низку техніки.

"Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами в ході виконання вогневих завдань "вгамовано" 35 рашистів, 2 модернізованих танки Т-72Б3 та ще 4 одиниці іншої броньованої техніки", – йдеться у повідомленні.

Мадяр не відмовиться притиснути ворога? - Адвокат інкасаторів Ощадбанку у справі "золотого конвою" вимагає арешту Орбана

субота, 27 червень 2026, 14:34

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...