"ЗСУ ведуть "маневрену оборону": У Міноборони прокоментували інформацію про нібито відступ ЗСУ на сході

У Міністерстві оборони прокоментували повідомлення про нібито відступ українських військ на сході України. Про це на брифінгу розповів речник Міноборони Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.

Він наголосив, що на окремих напрямках російські угрупування мають тимчасовий успіх, однак говорити про наступ противника і відступ ЗСУ - не можна.

За словами Мотузяника, ЗСУ ведуть "маневрену оборону на окремих ділянках фронту". Зокрема, змінюють позиції, відходять в сторону, де це необхідно, а за сприятливих умов проводять контрнаступ.

Скандально відома противниця допомоги Україні йде з Конгресу США - CNN

субота, 4 лютий 2023, 14:41

Представник Республіканської партії Вікторія Спартц від штату Індіана оголосила, що хоче залишити Конгрес США. CNN повідомляє, що противниця виділення Україні військової допомоги не балотуватиметься на жодну посаду у 2024 році, передають Патріоти Украї...

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...