
У Луганській області українським захисникам вдалося відкинути окупантів на раніше зайняті позиції. Пошкоджено ще один міст між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, але проїзд між містами зберігається, розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram, передають Патріоти України.
"У росіян значні втрати, і вони змушені були відступити в районі Сєвєродонецька, Тошківки та Осколонівки. Втім, не залишають спроб вийти в тил наших військ і порушити логістичне забезпечення Луганщини", - написав він.
За словами глави Луганської ОВА, ворог впритул обстрілював Сєвєродонецьк кілька разів, щонайменше тричі - дуже потужно, місцями починалися вуличні бої. "Як наслідок, маємо пошкодження 14 багатоповерхівок. Також серйозно обстріляне довколишнє селище Синецьке, яке місцеві часто називають "хутором", - уточнив Гайдай.
Крім того, є руйнування і в інших містах області: дев'ять будинків у Гірському, по чотири - у Золотому та Лисичанську, а також у смт Врубівка - 12, селі Оріхове - два.

Всього за минулу добу, за словами очільника області, відбито вісім атак ворога, знищено п'ять танків, десять одиниць бойової броньованої техніки та чотири ворожі автомобілі. Підрозділи ППО знищили БПЛА типу Орлан-10.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....