Багатотисячне угруповання окупантів за крок до катастрофи? ЗСУ впритул підійшли до Ізюма в Харківській області, - Цаплієнко

Захоплення Ізюму може призвести до оперативного оточення найбільш перспективного угруповання військ противника, що силиться оточити захисників українського донбасу

ЗСУ вибили російських окупантів із лісу та впритул підійшли до Ізюма на Харківщині. Про це повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

Свою звістку він супроводив картою місцевості. Поки що офіційного підтвердження від Генштабу ЗСУ цьому немає.

Із карти можна зрозуміти, що під контролем ЗСУ опинилися села Співаківка та Заводи, розташовані на берегах річки Сіверський Донець.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний під час бесіди з головою об'єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі заявив, що російські війська обстрілюють Харків і Харківську область, зазнавши невдач на Луганському напрямку.

"Зазнавши невдач на Луганському напрямку, російські окупаційні війська відновили обстріл житлових кварталів Харкова, що вимагає від нас адекватних дій", — повідомив Залужний.

За його даними, російська армія сконцентрувала всю свою увагу на півночі Луганської області. Там вона масово застосовує артилерію та має "десятикратну вогневу перевагу".

Сьогодні в Генштабі повідомили, що ЗС РФ намагалися штурмувати позиції українських військових у напрямку селищ Стариця та Рубіжне Харківської області.

Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...