ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України.

Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону "Єдині новини". Водночас окупанти не відмовляються від своєї основної мети – захопити повністю Луганську та Донецьку області.

Так, на Бахмутському напрямку російські війська активно намагаються відновити свої позиції в уже звільнених населених пунктах Андріївці та Кліщіївці, оскільки ці ділянки мають важливе значення для оборони Бахмута.

"Динамічно відбувається боротьба і там, і там, проте типи операцій відрізняються: якщо на Куп'янсько-Лиманському напрямку ми обороняємося, намагаємося стримати навалу противника, то на Бахмутському ми маємо успіхи й продовжуємо витісняти його з позицій", – повідомив Ілля Євлаш.

Кліщіївка розташована за 7 кілометрів від Бахмута, й оголення цього флангу дозволить Збройним силам здійснювати більше артилерійських ударів по особовому складу, командних пунктах і військовій техніці противника. Також на цьому напрямку ворог незабаром матиме значні проблеми з постачанням зброї.

"Вихід поблизу Андріївки й Кліщіївки дає нам можливість ближче підійти до траси Бахмут – Горлівка, яка вже перебуває під нашим вогневим контролем. Туди вже дістають і міномети, і протитанкові розрахунки. Тому постачання противника на цьому напрямку вже значно ускладнилося й ускладниться в подальшому", – повідомив речник.

Євлаш також розповів, що українські військові продовжують активну наступальну операцію на південному фланзі, конкретно в районах Андріївки, Одрадівки та Курдюмівки, і досягають певних успіхів. ЗСУ атакують ворога в тих місцях, де противник менше всього очікує, і попри домінування противника у повітрі, українські війська продовжують рухатися вперед.

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали:

Зраділа білій "Ладі"? "Ми за вас": Мати ліквідованого окупанта похвалила Путіна, який веде криваву війну проти України

понеділок, 11 грудень 2023, 7:35

Мати ліквідованого в Україні російського окупанта видала хвалебну промову для диктатора Володимира Путіна, який і наказав її сину воювати, передають Патріоти України. Як повідомляють російські пропагандисти, групу родичів "мінуснутих" загарбників покли...