
Після битви за Сєвєродонецьк та Лисичанськ, сили окупантів на Луганщині вкрай збідніли. Та ЗСУ не дають ворогу засумувати, тому російських загарбників постійно зустрічають невдачі та цвітіння "бавовни". Про це розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Він також зазначив, що наші вороги дуже полюбляють високі фрази, на кшталт "хоч каміння з неба", тож ЗСУ регулярно влаштовують їм "каміння". Сергій Гайдай розповідає, що минулої ночі у Сватовому окупантів спіткала чергова невдача: "У Сватовому була база, звідки вже вийшли майже всі війська ворога. На цій аграрній базі, яку росіяни використовували для передислокації, знову щось трапилось – знову "бавовна", досить потужна, бо ще кілька годин тому там тривала заграва".
За словами глави Луганщини, окупанти отримають, все, що хочуть – навіть "парад" на Хрещатику отримали, щоправда з нюансом, резюмує він.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...