
Після битви за Сєвєродонецьк та Лисичанськ, сили окупантів на Луганщині вкрай збідніли. Та ЗСУ не дають ворогу засумувати, тому російських загарбників постійно зустрічають невдачі та цвітіння "бавовни". Про це розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Він також зазначив, що наші вороги дуже полюбляють високі фрази, на кшталт "хоч каміння з неба", тож ЗСУ регулярно влаштовують їм "каміння". Сергій Гайдай розповідає, що минулої ночі у Сватовому окупантів спіткала чергова невдача: "У Сватовому була база, звідки вже вийшли майже всі війська ворога. На цій аграрній базі, яку росіяни використовували для передислокації, знову щось трапилось – знову "бавовна", досить потужна, бо ще кілька годин тому там тривала заграва".
За словами глави Луганщини, окупанти отримають, все, що хочуть – навіть "парад" на Хрещатику отримали, щоправда з нюансом, резюмує він.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...