ЗСУ встигли перехопити базу росіян у Сватовому, коли ті майже евакуювалися, - глава ОВА

Після битви за Сєвєродонецьк та Лисичанськ, сили окупантів на Луганщині вкрай збідніли. Та ЗСУ не дають ворогу засумувати, тому російських загарбників постійно зустрічають невдачі та цвітіння "бавовни". Про це розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що наші вороги дуже полюбляють високі фрази, на кшталт "хоч каміння з неба", тож ЗСУ регулярно влаштовують їм "каміння". Сергій Гайдай розповідає, що минулої ночі у Сватовому окупантів спіткала чергова невдача: "У Сватовому була база, звідки вже вийшли майже всі війська ворога. На цій аграрній базі, яку росіяни використовували для передислокації, знову щось трапилось – знову "бавовна", досить потужна, бо ще кілька годин тому там тривала заграва".

За словами глави Луганщини, окупанти отримають, все, що хочуть – навіть "парад" на Хрещатику отримали, щоправда з нюансом, резюмує він.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...