
Після битви за Сєвєродонецьк та Лисичанськ, сили окупантів на Луганщині вкрай збідніли. Та ЗСУ не дають ворогу засумувати, тому російських загарбників постійно зустрічають невдачі та цвітіння "бавовни". Про це розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Він також зазначив, що наші вороги дуже полюбляють високі фрази, на кшталт "хоч каміння з неба", тож ЗСУ регулярно влаштовують їм "каміння". Сергій Гайдай розповідає, що минулої ночі у Сватовому окупантів спіткала чергова невдача: "У Сватовому була база, звідки вже вийшли майже всі війська ворога. На цій аграрній базі, яку росіяни використовували для передислокації, знову щось трапилось – знову "бавовна", досить потужна, бо ще кілька годин тому там тривала заграва".
За словами глави Луганщини, окупанти отримають, все, що хочуть – навіть "парад" на Хрещатику отримали, щоправда з нюансом, резюмує він.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...