
У ході наступу підрозділів українських Сил оборони російські окупанти зазнали втрат і відійшли з населеного пункту Миколаївка Херсонської області. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України в Facebook, передають Патріоти України.
Зазначається, що на Південнобузькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. Обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Посад-Покровське, Осокорівка, Нововоронцовка, Благодатне, Партизанське та інших.
"В ході вдалого наступу підрозділів Сил оборони ворог поніс втрати і відійшов з населеного пункту Миколаївка Херсонської області, що призвело до панічних настроїв серед військовослужбовців інших підрозділів Збройних сил Російської Федерації", - повідомили в Генштабі.
Раніше повідомлялося про те, що бійці Збройних сил України на півдні України, на Херсонському і Запорізькому напрямках, змогли просунутися вперед в середньому на 8-10 км. Як повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко В ефірі національного телемарафону, про успішні дії захисників України стало відомо ввечері в неділю, 29 травня.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...