Російські окупанти зазнають великих втрат в атаках на позиції Сил оборони в районі Бахмута Донецької області. Ситуація там залишається важкою, проте останніми днями наступальний порив ворога дещо знизився - принаймні, в зоні відповідальності 5-ї штурмової бригади ЗСУ, передають Патріоти України.
Як розповів в ефірі телеканалу FREEДОМ старший лейтенант, заступник командира штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Олексій Тарасенко, окупаційні війська платять велику ціну за кожні 10 метрів просування.
Він зазначив, що за день тільки артилерією його батальйону і скидами з дронів "Мавік" ліквідовувалося до 15-20 ворожих військових. "Це тільки на дуже вузькому відрізку фронту. Загалом, це дуже великі втрати й тисячі за тиждень в зоні відповідальності бригади", – додав він. При цьому, за словами Тарасенка, лінія фронту трохи стабілізувалася.
"Збройні сили вийшли на свою другу лінію оборони, яка була підготовлена раніше. І зараз, в принципі, все зводиться до артилерійських обстрілів і опозиційних стрілецьких боїв", – пояснив він.
Військовий наголосив, що у ворога були успіхи, які виражалися в "планомірному відході на 50-100 метрів зі збереженням лінії фронту". Однак, як зазначив Тарасенко, росіянам "доводилося дуже важко", тому що піхота противника працювала без бронетехніки.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...