
Українські сили відійшли з міста Сіверськ Донецької області, окупанти мають там відчутну перевагу в живій силі та техніці та продовжують наступ, передають Патріоти України з посиланням на Генштаб
"В районі Сіверська тривають важкі бої. Російські окупанти мають відчутну перевагу в живій силі та техніці і попри суттєві втрати продовжують активні наступальні дії. З метою збереження життів наших воїнів та боєздатності підрозділів українські захисники відійшли з населеного пункту".
У Генштабі повідомили, що росіяни змогли просунутися через значну чисельну перевагу та постійний тиск малими штурмовими групами у складних погодних умовах. Водночас, у відомстві зазначають, що Сіверськ залишається під вогневим контролем українських військ. "Окупантам, які перебувають у місті, завдається ураження, перерізається їхня логістика. Здійснюється блокування підрозділів противника з метою недопущення їхнього подальшого просування".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...