ЗСУ випалюють агресора по всіх фронтах, а в армію РФ почали мобілізувати студентів

Сьогодні розпочалася чотирнадцята доба героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню, передають Патріоти України.

Так, згідно з оперативною інформацією від Генштабу ЗСУ станом на 6 березня, серед особового складу окупаційних військ поширюються панічні настрої через величезні втрати в живій силі і техніці в той час, як угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію в межах певних операційних зон.

На Північному і північно-західному напрямках триває ведення бойових дій у Поліському та Волинському операційних районах, а також вздовж ділянки державного кордону України та в районах населених пунктів Ніжин, Іваниця, Тростянець, йде оборона міста Чернігова.

Угруповання сил і засобів оборони Києва відбиває наступ противника, завдає вогневого ураження його наступальним угрупованням і стійко утримує певні рубежі.

На південному напрямку оперативні угруповання сил оборони здійснюють прикриття державного кордону і морського узбережжя, охорону і оборону аеродромів і об'єктів критичної інфраструктури. В інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію і виконують завдання територіальної оборони.

Обстановка в небі

Повітряні Сили ЗС України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу окупантів, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об'єктів інфраструктури України та угруповань військ.

Військових Росії вже не вистачає

За наявною інформацією в ЗСУ, у зв'язку з численними втратами особового складу, противник продовжує проводити приховану мобілізацію під виглядом навчальних зборів на тимчасово окупованій території АР Крим, Краснодарському краї та окремих районів Донецької та Луганської областей; активізував діяльність з набору добровольців для війни на території України.

Крім того, зафіксовані випадки відрахування юнаків призовного віку з вузів РФ з метою поповнення резерву армії загарбників, повідомили в Генштабі.

Окупантами не виключається можливість залучення до війни з Україною військовослужбовців невизнаної придністровсько-Молдавської Республіки в кількості до 800 осіб, проте морально-психологічний стан даного особового складу залишається на низькому рівні.

Пропаганда і порушення міжнародного права

У Бердянську ворог почав поширювати пропагандистські матеріали, спрямовані на дискредитацію військово-політичного керівництва нашої держави.

У населених пунктах Чернігівської області, тимчасово зайнятих російськими військами, ворог в порушення норм міжнародного гуманітарного права продовжує приховувати озброєння і військову техніку серед житлових будинків і в приміщеннях сільськогосподарських об'єктів. Використовує мережу лікувальних закладів для надання медичної допомоги пораненому особовому складу.

У Херсонській області виявлено, що військовослужбовці ЗС РФ, переодягнені в цивільний одяг, висувалися в напрямку міста Миколаєва.

Українці в грудні отримають по тисячі гривень: Ось на що можна витратити

вівторок, 4 листопад 2025, 18:04

Крім виплат за програмою «Тепла зима», у грудні українці зможуть отримати ще 1000 грн допомоги від держави. Про це заявив міністр соціальної політики, сім'ї та єдності Денис Улютін, передають Патріоти України. За його словами, всі українці, які звернут...

Сигнал Європі? Огризко пояснив, що має на увазі Трамп, коли каже: "Дайте ще сторонам повоювати"

вівторок, 4 листопад 2025, 17:50

Трамп наголошує, що європейські країни мають активніше вкладатися в оборону та підтримувати Україну, нагадуючи, що питання безпеки континенту - це справа самих європейців. Про це в ефірі "Еспресо" сказав дипломат, міністр закордонних справ України (200...