ЗСУ вже в кілометрі від передмість Херсона. Наступні два тижні обіцяють бути ще більш цікавими, - Economist

Передові підрозділи ЗСУ знаходяться в межах снайперського пострілу, тобто приблизно в кілометрі від перших передмість Херсона. Але бої за місто будуть важкими. Про це повідомляє видання The Economist передають Патріоти України.

Неназваний співробітник української військової розвідки також заявив, що наступні два тижні будуть ще більш цікавими. Повідомляється, що докорінно ситуацію можуть змінити поставки більшого числа західних ракетних систем, а поки на південний напрямок направили тільки деяку кількість американських гаубиць m777.

За словами джерел видання, російські військові постійно вдосконалюють свої укріплення, насичуючи лінію оборони довготривалими вогневими точками з бетону.

Наступу української армії також не сприяє відкритий ландшафт Херсонської області, на якому війська виявляються вразливими для артилерійських ударів. До того ж поки на південному напрямку не спостерігається триразова перевага ЗСУ в живій силі й техніці, яка необхідна для успішного наступу.

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...