
Українські воїни взяли місто Бахмут Донецької області в напівоточення, що дає їм можливість знищувати російських загарбників. Супротивник змушений оборонятися у тій частині міста, яку він контролює, написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр у своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України.
"Ворогу не вдалось оточити Бахмут, і вони втратили частину панівних висот довкола міста", - зазначила чиновниця.
За її словами, просування українських воїнів у передмісті по флангах, яке і зараз триває, дуже сильно ускладнює росіянам перебування у Бахмуті. Маляр додала, що у місті захисники України контролюють промислові та інфраструктурні об’єктами й приватний сектор у районі "Літак".
"Наші війська взяли місто у напівоточення, що дає нам можливість знищувати ворога. Тому ворогу, у тій частині міста, яку він контролює, доводиться оборонятись", - підкреслила вона.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...