
Українські артилеристи, використовуючи безпілотний літальний комплекс "Валькірія", влучно поцілили у склад боєприпасів окупантів на Донбасі.
Склад загарбників було знищено. Про це повідомляє оперативне командування "Північ" у Facebook, оприлюднивши відповідне відео наслідків роботи українських бійців.
"Славетна українська "Валькірія" знову б’є окупантів! Десь на Донбасі за допомогою БПАК наші захисники влучно поцілили в склад боєприпасів до "Урагану" та знищили його", – йдеться у підписі до відео.
"Валькірія" – це безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва. Він призначений як для військового, так і для цивільного використання. Комплекс може використовуватися для забезпечення моніторингу, повітряної розвідки, відеоспостереження і коригування артилерійського вогню вдень та вночі.
До складу БПАК також входить захищений ноутбук, який є наземною станцією керування.
На безпілотнику встановлені 4k камери, тепловізор і гіростабілізовані платформи.
Раніше повідомлялося, щ
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...