ЗСУ з квадрокоптера завдали удару по позиціях російських окупантів (відео)

Українські військові знищили ворожий окоп. Для цього вони використали квадрокоптер, з якого скинули міну прямо на голови російським окупантам, передають Патріоти України.

Відповідне відео виклали у мережі. У кадрі видно, як з неба падає снаряд і влучає точно у російський окоп. Як відомо, за три місяці повномасштабної війни українські військові знищили близько 25% бойових компонентів Російської Федерації.

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...