"ЗСУ з трьох сторін, танки працюють": Окупант поскаржився матері, що може повернутися додому тільки без руки, без ноги або "200-м" (аудіо)

Російський окупант поскаржився матері, що перебуває на передовій і не може нічого зробити через наступ українських захисників. Він зізнався, що п'є воду з калюжі та хоче додому, але шансів повернутися живим мало, передають Патріоти України.

Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Загарбник заявив матері, що перебуває під Кремінною, проте видав, що це Донецька область.

Наводимо розмову окупанта з матір'ю без нецензурної лексики.

"Я на самому передку. Українці з трьох боків. Вони он у наступному лісосмузі. Міномети працюють, танки. Поперся туди, бо наказали", – розповів він.

Мати відповіла йому нецензурною лайкою і запитала, що робити.

"Нічого. На нас пальцем показали і відправили сюди. Ми вчора від танка тікали. Кромсає все", – продовжив окупант.

"І скільки ти там будеш, коли приїдеш?" – спитала жінка.

"Не знаю, тут кажуть, щоб у відпустку піти, 8 місяців треба бути. Але тут сказали або без руки, або без ноги, або 200-м", – поскаржився вояка.

"Давай я тебе заберу?" – відповіла мати.

"Зараз за двадцять хвилин українці наступатимуть. Та як ти мене забереш? Ми тут з калюжі п'ємо, у нас все мокре, все протікає", – зізнався окупант.

"Ти в мене один син, один. Ну Вовко, ти навіщо таке кажеш?" – почала плакати росіянка.

"Я три дні від танка тікаю. Гаразд, мати", – знову поскаржився вояка. Мати запропонувала піти у військкомат та спробувати його "врятувати".

"Ну можеш спробувати. Я тут бути не хочу, я не воїн, мене навіть не навчали. Від танка тікати. У мене навіть немає печатки, де я перебуваю, відрядили до якоїсь піхоти", – сказав окупант, додавши, що йде готуватися до наступу ЗСУ.

"Немає можливості набирати нових зеків": Експерт розповів, коли у ПВК "Вагнер" закінчаться найманці

понеділок, 27 березень 2023, 15:58

Найманці ПВК "Вагнер" можуть завершитися через 2-3 місяці. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив виконавчий директор, колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передають Патріоти України. На сьогодні немає джерел для попо...

Сі Цзіньпін готовий "представляти Путіна", але в обмін на експансію у самій РФ: Фейгін припустив, які землі хоче лідер Китаю

понеділок, 27 березень 2023, 15:28

Російський правозахисник Марк Фейгін вважає, що китайський лідер Сі Цзіньпін готовий враховувати інтереси Москви і навіть представляти їх, але за умови затвердження своєї влади на Тайвані й можливу експансію у самій РФ. Таку думку Фейгін висловив в інт...