
ЗСУ 6 січня знищили напівпобудований залізничний міст, що мав стати частиною залізничного маршруту між Росією та окупованим Кримом. Про це повідомив у Телеграм радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Вчора ЗСУ прицільним ударом знищили напівпобудований залізничний міст, цистерни з паливом та інженерний транспорт в районі с. Гранітне. Намагались збити, але в якості ефективного російського ППО непогано виступила сама інженерна база", - написав Андрющенко, зазначивши, що тепер питання запуску прямої залізниці з Росії закрите надовго.
"Бонусом, через сильне намагання збити "кару небесну" встановили місцезнаходження нових батарей ППО в Маріупольському районі - координати вже передані відповідним службам", - додав Андрющенко.
Андрющенко також подякував представникам маріупольського спротиву та мешканцям Маріупольського району, які "здобули докази та забезпечили супровід до ліквідації важливого військово-логістичного інфраструктурного об’єкту".


Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...